spis24-firm.pl - ogłoszenia, artykuły, internetowe wizytówki firm

Jak zlikwidować bliznę po cesarskim cięciu?

Spis treści

Jak zlikwidować bliznę po cesarskim cięciu? – Cicalux

Zastanawiasz się jak zlikwidować bliznę po cesarskim cięciu? Dowiedz się jak Laura zlikwidowała swoje 3-letnie blizny po cesarskim cięciu dzięki produktowi CicaLux.

„Cesarskie cięcie miałam w 2018 roku. Moja blizna stała się bardzo wypukła, swędząca i niekomfortowa. Próbowałam kilku rzeczy, aby poprawić moją bliznę, ale nic nie działało. Po 3 latach przetestowałam CicaLux i jestem zdumiona! 69 USD za 60 dni leczenia. Niesamowite wyniki, które w 100% popieram.” 

blizna po zastosowaniu CicaLux

Czy wiesz, że…

40-94% blizn ciętych po operacji staje się przerostowa (uniesiona).

91% pacjentów jest niezadowolonych z blizn po operacji.

Jak zlikwidować blizny po cesarskim cięciu? Poznaj Cicalux.

Kompresja – Gruby, miękki i wygodny arkusz silikonowy CicaLux w połączeniu z taśmą CicaLux został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą wydajność kompresji. Kompresjoterapia pomaga spłaszczyć i zapobiec pogrubieniu tkanki bliznowatej.

Nawilżenie – Arkusz silikonowy Cicalux pomaga zapobiegać przezskórnej utracie wody. Proces okluzji oraz naturalne nawodnienie są korzystne dla procesu gojenia. Wykazano również, że arkusze silikonowe rozwiązują problem świądu skóry (swędzenie) i zmiany pigmentacji.

Przepuszczenie powietrza – W 100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux i bawełniana taśma CicaLux pozwalają skórze oddychać – pomagając zmniejszyć występowanie maceracji skóry z nadmiaru wilgoci. Taśma CicaLux zapewnia przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo, ponieważ jest jednorazowego użytku i powinna być wymieniana codziennie.

Wielokrotność użytku – Arkusz silikonowy CicaLux jest wielokrotnego użytku i trwały. Jego niekleista struktura pozwala na łatwą użycie i szybkie czyszczenie wodą z mydłem. Ręcznie wykonany, naturalny kamień CicaLux jest również bardzo trwały i wielokrotnego użytku.

Jak zlikwidować bliznę po cesarkim cięciu

Urządzenie do regeneracji blizn ciętych CicaLux zapewnia potrójną terapię dla naszej blizny po cesarskim cięciu. W opakowaniu znajduje się zestaw składający się z:

  • Arkusza wykonanego z silikonu medycznego, który utrzymuje bliznę nawilżoną, działa jak „druga skóra” i pomaga bliźnie wyblaknąć oraz złagodzić ją
  • kamienia bazaltowego (który można podgrzać, aby wykonać terapię cieplną oraz pomóc w naprawie tkanki skórnej i złagodzić ból)
  • 60 jednorazowych taśm samoprzylepnych redukujących napięcie (które łagodzą ból i zapobiegają otwieraniu się blizny.

Jak zlikwidować bliznę po cesarskim cięciu? – Dowiedz się więcej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of spis24-firm.pl

spis24-firm.pl

Portal z różnymi artykułami branżowymi.

Najnowsze