spis24-firm.pl - ogłoszenia, artykuły, internetowe wizytówki firm

Odzież dla ratowników

Spis treści

Odzież dla ratowników

Odzież dla ratowników medycznych ze względu na ich całoroczną pracę w terenie powinna charakteryzować się przede wszystkim wygodą oraz funkcjonalnością podczas najcięższych warunków. Przede wszystkim powinna również zagwarantować również wysoką wytrzymałość podczas pracy.

Czym wyróżnia się odzież dla ratowników Wikilim?

  • Odzież dla ratowników z powłoką HelloNano
  • Zapewnia termoregulacje
  • Charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne
  • Daje poczucie wygody oraz bezpieczeństwa

HelloNano a odzież dla medyków

To opracowana przez Nano Institute zaawansowana technologicznie nano powłoka, która przez 24 godziny na dobę wykazuje silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwpleśniowe i antyalergiczne.

Odzież dla ratowników z HelloNano – jak działa?

Aktywna powierzchnia

Po pierwsze aktywny zadruk może pokrywać całą powierzchnię produktu, dzięki czemu bezproblemowo wyłapuje obecne na nim chorobotwórcze patogeny oraz wykazuje szerokie działanie neutralizujące zapachy i plam. Zadaniem odzieży z zastosowaną powłoką Hello Nano jest komfort w pracy, która często trwa dłużej niż zakładaliśmy.

Wiązanie unieruchamianie 

Po drugie użyte do zadruku nanopłytki (NNP) i nanorurki (NNT) stanowią doskonały nośnik dla składników aktywnych. Skutecznie pochłaniają wszelkie drobnoustroje oraz zanieczyszczenia unieruchamiając je i uniemożliwiając przeniesienie na dłonie lub inne powierzchnie. 

Eliminacja szkodników 

Po trzecie bezpieczeństwo, które gwarantujemy opiera się na działaniu nano tlenków. Ich zadaniem jest uszkadzanie struktur białkowych, znajdujących się na powierzchni powłoki bakterii, wirusów oraz struktury pleśni, grzybów czy innych patogenów. Dzięki czemu przestają być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia.

Degradacja

Po czwarte aktywność foto katalityczna daje większą skuteczność produktom. Podczas ekspozycji na dowolny rodzaj światła nano powłoka wytwarza aktywny tlen, który dezaktywuje i niszczy pozostałości mikrobiologiczne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nanotechnologicznym, fotokataliza odbywa się również w ciemności.

Napawanie nano cząsteczkami 

Wypełnienie struktury tkaniny w nano cząstki podczas jej produkcji, bezpośrednio niszczy wszystkie mikroorganizmy, które osadzają się na włóknach danego materiału, a to sprawia, że odzież dla ratowników jest jeszcze lepsza!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of spis24-firm.pl

spis24-firm.pl

Portal z różnymi artykułami branżowymi.

Najnowsze